Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /domains/arav.pl/public_html/wp-content/languages/pl_PL.php on line 1
About
 • Co to jest SEO i dlaczego jest takie ważne?

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  Co to jest SEO?

  SEO (Search Engine Optimization) – dosłownie optymalizacja witryny dla poprawy jej pozycji w wyszukiwarce.

  Czytaj wiecej
 • Co to jest CMS i dlaczego jest tak ważny?

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  Co to jest CMS?

  Zawrotny rozwój dzisiejszego internetu oraz rosnąca liczba internautów sprawiają, że dostęp do konkretnej informacji jest kluczowym elementem skutecznego e-marketingu. Standardowe zlecenia na strony WWW i aplikacje internetowe to dość spory wydatek – zarówno pieniężny jak i czasowy.

  W podejściu standardowym należy najpierw zaprojektować witrynę od strony graficznej i programistycznej, następnie ją napisać i wdrożyć. Niejednokrotnie jednak okazuje się, że efekt końcowy nie zadowala w pełni i w konsekwencji z upływem czasu chcemy wprowadzać jakieś zmiany.

  Na obcięcie kosztów wdrażania i dalszej administracji stroną pozwalają właśnie Systemy Zarządzania Treścią – CMS.

  Czytaj wiecej
 • Co to jest RWD i dlaczego jest taki ważny?

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  co-to-jest-rwd

  RWD (Responsive Web Design) to nowe podejście do projektowania i wdrażania stron. To koncepcja, wg której strona wykonana zgodnie z zasadami RWD jest zoptymalizowana oraz dostępna bez względu na rozmiar urządzenia, na którym jest wyświetlana. Pisząc dostępna, nie mam na myśli tego, że strona się po prostu wyświetli – ona ma mieć nawigację przystosowaną do rozmiaru ekranu, ma być czytelna i ma mieć scroll’owanie ograniczone do jednej osi: góra-dół. Korzystanie z takiej strony bez względu na urządzenie na jakim jest wyświetlana, ma być dla użytkownika komfortowe i intuicyjne.

  Czytaj wiecej
 • Jak dobrze prowadzić e-biznes? E-ścieżka etap III

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  jak-dobrze-prowadzic-e-biznez-etap3
  Ostatni z etapów e-ścieżki – „wykonać akcję”. Wszystkie nasze działania prowadzą do tego, aby użytkownik naszej strony zrobił to, co chcemy aby zrobił…

  Czytaj wiecej
 • Jak dobrze prowadzić e-biznes? E-ścieżka etap II

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  jak-dobrze-prowadzic-e-biznez-etap2
  Nad sensem tworzenia DOBREJ strony internetowej skupiałem się we wcześniejszych poradach. Teraz nadszedł czas na poznanie konkretnych pomysłów, które sprawią, że użytkownik pokona II etap e-ścieżki w zamierzony przez nas sposób.

  Czytaj wiecej
 • Jak dobrze prowadzić e-biznes? E-ścieżka etap I

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  jak-dobrze-prowadzic-e-biznez-etap1W poprzedniej poradzie pokazałem Ci jak powinna wyglądać teoretyczna droga, którą powinien podążać Twój potencjalny klient. Teraz zobaczysz jak doskonale przygotować podłoże do prowadzenia go przez pierwszy etap e-ścieżki.

  Czytaj wiecej
 • Jaki jest sens tworzenia dobrej strony WWW?

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  Jaki jest sens tworzenia strony WWWJeśli ograniczysz się wyłącznie do tradycyjnych form prowadzenia biznesu, to może okazać się to świadomym „strzałem w kolano”. Cóż – takie czasy. Nie chcę Ci teraz wymieniać korzyści jakie niesie za sobą przeniesienie części Twojej działalności do sieci. Przedstawię Ci natomiast pewien model…

  Czytaj wiecej
 • Jak założyć stronę WWW

  by bg
  Liczba komentarzy: 0

  Jak założyć stronę WWWNa samym początku musisz uświadomić sobie, że strona internetowa nie jest celem samym w sobie, ale jest środkiem do osiągnięcia konkretnych celów biznesowych. Ona MUSI być elementem przemyślanej polityki marketingowej, systemu sprzedaży oraz obsługi klienta.

  Czytaj wiecej
close
Facebook Iconfacebook like buttonZapisz się do newslettera